آشنایی با مدل های جذاب ریش (1)

در دهه اخیر صورت سه تیغ شده عموم آقایان، جای خود را به انواع ریش های بلند و کوتاه داده و سبک اصلاح صورت به کلی دچار تغییر شده است. امروزه استایل ریش آنقدر مهم شده است که گاها زمان اصلاح ریش از اصلاح سر طولانی تر می‌شود به همین علت در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مدل های ریش آشنا کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

1. ته ریش، مدلی که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

اگر از آن دسته مردانی هستید که ته ریش به صورتشان می‌نشیند توصیه ما به شما این است که هیچگاه اندازه ریشتان را تغییر ندهید.

2. ریش بزی، برای افرادی که خاص می‌پسندند

این مدل ریش به تعداد کمی از افراد می‌آید؛ اگرچه حجم ریش زیادی نمی‌طلبد، اما میزان اثرگذاری آن در جذابیت بسیار زیاد است. معمولا افراد مشهور دنیای سینما و خوانندگی، روشن‌فکرها از ریش بزی استفاده می‌کنند. ریش بزی به هر نوع مدل ریشی که بالای لب و چانه را می‌پوشاند گفته می‌شود.

3. ریش پروفسوری، مورد استفاده برای افرادی با تحصیلات عالیه یا افرادی سرسخت؟

اندازه‌ی این مدل ریش بسیار مهم است. ریش پروفسوری کوتاه را عموما دکترها و مهندسین و افرادی که از تحصیلات عالیه بالا برخوردارند استفاده می‌کنند اما اگر همین مدل ریش را بلند کنید دیگر به افراد تحصیل کرده شبیه نخواهید بود. شما بیشتر شبیه یک کماندوی آمریکایی خواهید شد که بیست سال است در مکان های مختلف دنیا مشغول به جنگیدن است و حال با چهره‌ای جدی و عبوس به میهن بازگشته است.

مدل ریش پروفسوری کوتاه به عنوان یک مدل ریش رایج محسوب می‌شود که به اکثر صورت ها می‌نشیند و احتمالا هر مردی یک بار این مدل را تجربه کرده است.

ریش پروفسوری کوتاه

ریش پروفسوری بلند

دسته ها: مد و زیبایی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.