آشنایی با مدل های جذاب ریش (2)

در دهه اخیر صورت سه تیغ شده عموم آقایان، جای خود را به انواع ریش های بلند و کوتاه داده و سبک اصلاح صورت به کلی دچار تغییر شده است. امروزه استایل ریش آنقدر مهم شده است که گاها زمان اصلاح ریش از اصلاح سر طولانی تر می‌شود به همین علت در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مدل های ریش آشنا کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

بخش دوم

4. سبیل بلند و ریش کوتاه، یا آن را می‌پسندید یا از آن متنفرید

شما یا طرفدار این استایل هستید یا از آن متنفرید، هیچ حد وسطی وجود ندارد. استفاده از این مدل ریش کاملا به خودتان بستگی دارد اگر به دنبال یه تغییر استایل اساسی و جدید هستید، یک بار این مدل را نیز امتحان کنید.

5. ریش بلند و کامل، مدلی که هنوز هم طرفدار دارد

حدود چهار یا پنج سالی می‌شود که تب بلند کردن ریش بالا گرفته با این حال هنوز جزو مدل های محبوب میان جوانان به حساب می‌آید. درواقع، هر مردی دوست دارد برای یک بار هم که شده گذاشتن ریش کامل را امتحان کند. اما باید توجه داشته باشید که ریش بلند به هر کسی نمی‌آید. برای بلند کردن ریش نحوه‎ی رویش، میزان تراکم و جنس مو بسیار مهم است همچنین از این نکته نباید قافل شوید که نگه‎‌داری از ریش بلند بسیار دشوار است.

6. ریش کامل و کوتاه، برای افرادی که به دنبال ظاهری آراسته و ساده می‌گردند

اگر میخواهید مردی ساده، متواضع، آراسته، دلپذیر و مهربان به نظر برسید این استایل را امتحان کنید. شما با استفاده از این استایل علاوه بر زیبایی ظاهری، دردسر زیادی برای مراقبت و تمیزی از ریشتان نخواهید داشت

7. ریش سایه‌دار، با این مدل به روز هستید

شاید بتوان گفت رایج‌ترین مدل ریش در تاریخ حساس کنونی، ریش با سایه است. تمام اندازه های این استایل دست خودتان است شما میتوانید میزان سایه و اندازه‌ی ریش را متناسب با فرم صورت و فرم اصلاح موی سرتان تنظیم کنید و به چهره‌ی دلخواه خود برسید.

دسته ها: مد و زیبایی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.