اجازه دهید پوست شما، رنگ لباستان را انتخاب کند

برای همه‌ی ما حداقل یکبار پیش آمده است که در انتخاب رنگ لباس هایمان اشتباه کرده‌ایم. گاهی در دام رنگ مد سال افتاده‌ایم و گاهی محو لباس خوش رنگ و زیبایی، بر تن شخصی دیگر شده‌ایم اما وقتی خرید می‌کنیم، همان رنگ و همان لباس ناامیدمان می‌کند.

در برخی مواقع (که اصلا کم نیستند) سازگاری رنگ لباس و پوستتان می‌تواند شما را بسیار شیک تر و زیبا تر نشان دهد. برای شروع کافی است فقط چند دقیقه جلو آینه بایستید و رنگ پوست خود را به صورت دقیق بررسی کنید.

رنگ لباس مناسب برای پوست های روشن

بهترین رنگ لباس برای افراد سفید پوست، لباس هایی هستند که با رنگ پوستشان تضاد و کنتراست دارد. عموما رنگ های تیره‌ و پر رنگ تر مانند سرمه‌ای و طوسی مناسب هستند.

رنگ لباس مناسب برای پوست های گندمی و تیره

این افراد در انتخاب رنگ لباسشان دست بازتری دارند و تقریبا تمام رنگ ها برایشان مناسب است اما اگر می‌خواهید بهتر دیده شوید از رنگ های کمی پر رنگ تر و یا کمی کم رنگ تر از رنگ های اصلی استفاده کنید.

این گروه بهتر است از رنگ های زرد و سبز و طیف های رنگی نزدیک به این دو رنگ مخصوصا در موقعیت های رسمی استفاده نکنند.

رنگ لباس مناسب برای افراد تیره پوست

افراد تیره پوست کار بسیار راحتی دارند. شما با رنگ پوست تیره این شانس را دارید تا هر رنگی که دوست دارید را بر تن کنید، تنها این نکته را باید در نظر بگیرید که اگر رنگ‌های روشن و خیره‌کننده‌ای مثل سبزآبی یا آبی فیروزه‌ای می‌پوشید در بخش دیگری از لباس‌ها آن را با یک رنگ تیره متعادل کنید.

اگر فقط یک رنگ برای شما مناسب نباشد آن رنگ قهوه‌ای است. شباهت این رنگ به پوست شما برایتان نامناسب است. همچنین برخلاف اکثر مردان که یک دست کت و شلوار مشکی یا سرمه‌ای دارند و این دو رنگ را به نوعی در استایل رسمی جای می‌دهند، بهتر است شما استفاده از آن‌ها را به حداقل برسانید.

دسته ها: مد و زیبایی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.