چگونه یک لاغر شیک پوش باشیم

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد لاغری هستید که با پوشش خود هنگام رفتن به دانشگاه، سرکار، مهمانی و ... مشکل دارید حتما تا انتها این مقاله همراه ما باشید.

دروازه‌ی ورود به شیک پوشی، انتخاب لباس های رنگی است

پوشیدن لباس های رنگی به شما کمک می‌کنند تا درشت تر به نظر برسید مخصوصا در ماه های گرم سال که به علت گرمای هوا شما مجبور هستید کمتر لباس بپوشید و استفاده از لباس های تیره بدن شما را لاغرتر نشان خواهد داد.

ماه های سرد سال، کلید خوش پوشی شماست

درماه های سرد سال شما می‌توانید از سویشرت ، پلیور، کاپشن و ... استفاده کنید که باعث می‌شوند شما عضلانی‌تر دیده شوید. پوشش چند لایه‌ای لباس در ظاهر شما تاثیر بسیاری می‌گذارد توصیه ما به شما در ماه هایی که هوا خیلی سرد نیست، استفاده از لباس های نازک به همراه یک سویشرت و یا کت به جای پوشیدن یک لباس نسبتاً ضخیم است.

لباس هایی با سایز مناسب خریداری نمایید

از پوشیدن لباس های گشاد به شدت خودداری کنید زیرا جسم شما را ضعیف نشان می‌دهد. از پیراهن و تیشرتی استفاده نمایید که اندازه‌ی سرشانه و آستین هایش مناسب بدن شما باشد همچنین استفاده از شلوار های چسبان، پای شما را لاغرتر نشان می‌دهد و شلوار های گشاد باعث کوتاه‌تر دیده شدن قد شما میگردد پس بهتر است در هنگام خرید شلوار بسیار دقت نمایید.

لباس هایی با طرح ها شلوغ میتوانند معجزه باشند

استفاده از پیراهن ها و تیشرت هایی با طرح های شلوغ، راه راه و چهارخونه می‌توانند به عضلانی‌تر دیده شدن شما بسیار کمک کنند البته ذکر این نکته مهم است که نوع طرح ها و رنگ بندی لباس ها باید با ظاهر شما همخوانی داشته باشد

دسته ها: مد و زیبایی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.